System inteligentnego wydruku w oparciu o metodologię optymalizacji / Realizacje

Każdy z elementów przedsiębiorstwa zależy od urządzeń wyjściowych: drukarek, skanerów, kopiarek, faksów i urządzeń wielofunkcyjnych. Wszystkie urządzenia, jakie Państwa firma nabyła w ciągu lat, są rozproszone po setkach lokalizacji. Nie zawsze jesteśmy w stanie monitorować i kontrolować tak rozproszona strukturę . Statystyki potwierdzają, iż przeciętna firma wydaje do trzech procent łącznego dochodu na urządzenia wyjściowe.

Urządzenia z funkcjonalnością skanerów, drukarek, kopiarek czy faksów stają się coraz bardziej zaawansowane i są podłączane do sieci komputerowych, W związku z tym Państwa pracownicy korzystają z nich w coraz większym stopniu: 8 000 stron na jednego pracownika biurowego w roku poprzednim, a każdym rokiem liczba ta rośnie. W tak rozproszonej często strukturze bez odpowiednich systemów nie wiedzą Państwo o wszystkich awariach i przestojach, które mają miejsce każdego dnia, gdyż pojedyncze problemy wydają się być tak mało znaczące... jednak każdego roku setki takich małych problemów kosztują Cię czas i pieniądze. Jeśli nie wiesz, ile pieniędzy i czasu tak naprawdę Cię to kosztuje, oznacza to, że nie masz kontroli nad flotą urządzeń wyjściowych.

Oferujemy Państwu systemy wydruków firmy Oki Printing Solution oraz firmy Lexmark wraz z obsługą serwisową kontaktów z zachowaniem krótkich dostosowanych do Państwa terminów bezawaryjnej pracy urządzeń.