O firmie

Perfekcja znajduje swoje odzwierciedlenie w nowoczesnych produktach, profesjonalnym dziale doradczym oraz rozbudowanym wsparciu technicznym oraz licznych wyróżnieniach branżowych. Nasza firma ściśle współpracuje ze swoimi klientami na etapach: doboru i wyceny najbardziej odpowiednich systemów informatycznych, szkolenia technicznego, wdrożenia oraz na etapie wsparcia po wdrożeniu.

Nasz wykwalifikowany zespół tworzą zarówno inżynierowie jak i osoby z tytułami naukowymi. Nasza wiedza z zakresu zarządzania projektami oraz umiejętności z zakresu wsparcia eksperckiego znajdują uznanie u naszych biznesowych partnerów, zarówno klientów jak i dostawców rozwiązań.
Kultura organizacyjna oraz innowacyjne produkty to istotne czynniki, które sprawiają, iż nasi klienci to przede wszystkim dynamiczne firmy starające się poprawiać efektywność swoich działań i pragnące uzyskać przewagę konkurencyjną. Otrzymywane nagrody i wyróżnienia jednoznacznie no to wskazują. Od szeregu lat jesteśmy postrzegani jako jedna z najlepszych firm w zakresie prowadzenia projektów, znajdując uznanie w oczach między innymi firmy RdM Polska.

Na przestrzeni ostatnich lat nasza firma uczestniczy w realizacji dużych projektów informatycznych, takich jak na przykład: standaryzacja stacji roboczych w firmie TP S.A. (w ramach kontraktu firmy Microsoft); instalacja i obsługa oprogramowania dla potrzeb obsługi dowodów osobistych w urzędach administracji lokalnej (w ramach projektu firmy HP Polska), instalacja i dostawa sprzętu klasy PC (Makro Cash and Carry Polska S.A. ); doradztwo w doborze rozwiązań sieciowych okablowania strukturalnego (Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.); budowa i przebudowa  okablowania strukturalnego (do największych należą realizacje dla firm Makro Cash and Carry Polska S.A, Oticon, Pulse, PWSZ Gorzów, Polskie LN oraz dla centralnych i lokalnych instytucji pańswowych); projektowanie z zakresu tzw. budynków inteligentnych (ZUS); tworzenia specjalistycznego oprogramowania (ZCH Police), dostawa i wdrożenie oprogramowania systemów bezpieczeństwa firm Sophos i Alladin (m.in. Izba Skarbowa w Zielonej Górze, Izba Celna Toruń,  Sąd Administracyjny w Szczecinie ).
Uczestniczymy również w przedsięwzięciach z zakresu: ochrony obiektów (tworzenie oprogramowania dla potrzeb realizacji koncepcji tzw. inteligentnych budynków), systemów dostępowych (BLSteram). Wiedza i nabyte doświadczenie pozwalają na profesjonalne prowadzenie projektów, co z kolei przekłada się na zadowolenie naszych klientów.
Istotnym elementem naszej działalności jest również świadczenie usług serwisowych w zakresie sprzętu IT. Postrzegana przez naszych klientów fachowość w tej dziedzinie wynika w dużej mierze z wykorzystywania zaawansowanego, autorskiego systemu dla potrzeb zarządzania procesem serwisowym z uwzględnieniem aspektu kosztowego. Usługi serwisowe świadczymy m.in. dla firm Kredyt Bank S.A, Bank Ochrony Środowiska, Makro Cash and Carry Polska S.A.
Akcentowane przez naszych klientów potrzeby w zakresie poprawy efektywności ich działań, wynikające z operowania w warunkach silnej konkurencji, wymusiły na nas koncentrację w obszarze zaawansowanych systemów wsparcia decyzyjnego wykorzystujących dane i modele matematyczne. Poza wykorzystaniem rozwiązań informatycznych dla potrzeb podejmowania decyzji koncentrujemy się również na najbardziej zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych pozwalających w sposób efektywny realizować działania operacyjne naszych klientów i pozyskiwać dane dla potrzeb podejmowania decyzji.